ACM2012-121-2P-T002
DigiKeys produktnummer
445-2208-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-2208-1-ND - Remsbit (CT)
445-2208-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACM2012-121-2P-T002
Beskrivning
CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 220mOhm
EDA-/CAD-modeller
ACM2012-121-2P-T002 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
370mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
220mOhm
Serie
Märkspänning - DC
50V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz