ZWS150BAF-3
DigiKeys produktnummer
285-2009-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZWS150BAF-3
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
ZWS150BAF-3 Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
84%
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, kan användas med DC-ingång, lastfördelning, PFC, universalingång
Storlek/dimension
L 6,30" x B 2,95" x H 1,46" (160,0 x 75,0 x 37,0mm)
Spänning - utspänning 1
3,3V
Ström - Utgång 1
30 A