ZWS150BAF-24/R
DigiKeys produktnummer
ZWS150BAF-24/R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZWS150BAF-24/R
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-265VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ZWS150BAF-24/R Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
0.88
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-265VAC
Storlek/dimension
L 6,30" x B 2,95" x H 1,46" (160,0 x 75,0 x 37,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
6.3 A