ZWS100BAF-24/R
DigiKeys produktnummer
ZWS100BAF-24/R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZWS100BAF-24/R
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
ZWS100BAF-24/R Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
0.89
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 6,10" x B 2,44" x H 1,30" (155,0 x 62,0 x 33,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
4.3 A