ZWS100BAF-12
DigiKeys produktnummer
285-2005-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZWS100BAF-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-265VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ZWS100BAF-12 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
86%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Justerbar utgång, kan användas med DC-ingång, lastfördelning, PFC, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-265VAC
Storlek/dimension
L 6,10" x B 2,44" x H 1,30" (155,0 x 62,0 x 33,0mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
8.5 A