RGA24250W014A-003
DigiKeys produktnummer
285-RGA24250W014A-003-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RGA24250W014A-003
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3-24V 14A 9V - 40V Ingång
EDA-/CAD-modeller
RGA24250W014A-003 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
336 W
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Effektivitet
98%
Spänning - ingång (min)
9V
Storlek/dimension
L 1,40" x B 1,40" x H 0,51" (35,6 x 35,6 x 13,0mm)
Spänning - ingång (max)
40V
Ström - utgång (max)
14A