RGA24250W014A-001
DigiKeys produktnummer
285-RGA24250W014A-001-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RGA24250W014A-001
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3-24V 14A 9V - 40V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RGA24250W014A-001 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
336 W
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
98%
Typ
Oisolerad PoL-modul
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
Sixteenth Brick
Spänning - ingång (min)
9V
Storlek/dimension
L 1,40" x B 1,40" x H 0,51" (35,6 x 35,6 x 13,0mm)
Spänning - ingång (max)
40V
Leverantörens enhetsförpackning
Sixteenth Brick
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
14A