PYQ75-36WS12
DigiKeys produktnummer
285-PYQ75-36WS12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYQ75-36WS12
Beskrivning
DC DC CONVERTER 12V 75W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 6,25A 9V - 75V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PYQ75-36WS12 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
75 W
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell), järnväg
Förpackning
Tråg
Egenskaper
Justerbar utgång
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
90%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
9V
Inkapsling/låda
Quarter Brick
Spänning - ingång (max)
75V
Storlek/dimension
L 2,28" x B 1,45" x H 0,50" (57,9 x 36,8 x 12,7mm)
Spänning - utspänning 1
Leverantörens enhetsförpackning
Quarter Brick
Ström - utgång (max)
6,25A