PYQ50-72WS48
DigiKeys produktnummer
285-PYQ50-72WS48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYQ50-72WS48
Beskrivning
DC DC CONVERTER 48V 50W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 48V 1,05A 14V - 160V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PYQ50-72WS48 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
50 W
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell), järnväg
Förpackning
Tråg
Egenskaper
Justerbar utgång
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-100°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
0.88
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
14V
Inkapsling/låda
Quarter Brick
Spänning - ingång (max)
160V
Storlek/dimension
L 2,28" x B 1,45" x H 0,50" (57,9 x 36,8 x 12,7mm)
Spänning - utspänning 1
Leverantörens enhetsförpackning
Quarter Brick
Ström - utgång (max)
1,05A