PYH200-72WS24
DigiKeys produktnummer
285-PYH200-72WS24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYH200-72WS24
Beskrivning
DC DC CONVERTER 24V 200W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 24V 8,4A 14V - 160V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PYH200-72WS24 Modeller
Kategori
Spänning - isolering
4.2 kV
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell), järnväg
Serie
Egenskaper
Justerbar utgång, basplatta, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-100°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
0.88
Typ
Isolerad modul
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
Half Brick
Spänning - ingång (min)
14V
Storlek/dimension
L 2,40" x B 2,28" x H 0,50" (61,0 x 57,9 x 12,7mm)
Spänning - ingång (max)
160V
Leverantörens enhetsförpackning
Half Brick
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv hög
Ström - utgång (max)
8,4A
Godkännande myndighet
CE, UKCA
Effekt (Watt)
202 W