PYH200-72WS15
DigiKeys produktnummer
285-PYH200-72WS15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYH200-72WS15
Beskrivning
DC DC CONVERTER 15V 200W
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 15V 13,5A 14V - 160V Ingång
EDA-/CAD-modeller
PYH200-72WS15 Modeller
Kategori
Spänning - isolering
4.2 kV
Arbetstemperatur
-40°C-100°C (med nedstämpling)
Effektivitet
0.89
Spänning - ingång (min)
14V
Storlek/dimension
L 2,40" x B 2,28" x H 0,50" (61,0 x 57,9 x 12,7mm)
Spänning - ingång (max)
160V
Ström - utgång (max)
13,5A
Effekt (Watt)
203 W