PXD-M30-48WD15
DigiKeys produktnummer
285-PXD-M30-48WD15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PXD-M30-48WD15
Beskrivning
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 2 Utgång 15V -15V 1A, 1A 18V - 75V Ingång
EDA-/CAD-modeller
PXD-M30-48WD15 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
30 W
Tillv.
Spänning - isolering
5 kV
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (med nedstämpling)
Effektivitet
89,5%
Antal utgångar
2
Spänning - ingång (min)
18V
Spänning - ingång (max)
75V
Storlek/dimension
L 2,00" x B 1,00" x H 0,40" (50,8 x 25,4 x 10,2mm)
CE
Spänning - utspänning 2
-15V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
1A, 1A