PH300A280-5/T
DigiKeys produktnummer
285-PH300A280-5/T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PH300A280-5/T
Beskrivning
DC DC CONVERTER 5V 300W
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 5V 60A 200V - 425V Ingång
EDA-/CAD-modeller
PH300A280-5/T Modeller
Kategori
Spänning - isolering
3 kV
Egenskaper
Justerbar utgång, basplatta, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Effektivitet
0.89
Spänning - ingång (min)
200V
Storlek/dimension
L 2,40" x B 2,28" x H 0,50" (61,0 x 57,9 x 12,7mm)
Spänning - ingång (max)
425V
Leverantörens enhetsförpackning
Half Brick
Spänning - utspänning 1
Godkännande myndighet
CE
Ström - utgång (max)
60A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
300 W