PAF600F280-48/T
DigiKeys produktnummer
285-1486-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PAF600F280-48/T
Beskrivning
DC DC CONVERTER 28.8-57.6V 600W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 28,8-57,6V 12,5A 200V - 400V Ingång
EDA-/CAD-modeller
PAF600F280-48/T Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
600 W
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Effektivitet
91%
Spänning - ingång (min)
200V
Spänning - ingång (max)
400V
Storlek/dimension
L 4,60" x B 2,40" x H 0,50" (116,8 x 61,0 x 12,7mm)
Ström - utgång (max)
12,5A