PAF600F24-28
DigiKeys produktnummer
285-1482-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PAF600F24-28
Beskrivning
DC DC CONVERTER 28V 600W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 28V 21,5A 19V - 36V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PAF600F24-28 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
600 W
Tillv.
Spänning - isolering
1.5 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, OVP
Artikelstatus
Inte för nya designer
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
90%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
19V
Inkapsling/låda
Full Brick
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 4,60" x B 2,40" x H 0,50" (116,8 x 61,0 x 12,7mm)
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
21,5A