KWS25A-24
KWS25A-24
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
KWS25A-24
DigiKeys produktnummer
285-2492-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KWS25A-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 25W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 1,1A 85-265VAC, 120-370VDC Ingång
EDA-/CAD-modeller
KWS25A-24 Modeller
Arbetstemperatur
-10°C-85°C (med nedstämpling)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
0.88
Storlek/dimension
L 2,50" x B 1,00" x H 1,14" (63,5 x 25,4 x 29,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Nätreglering
150mV
Ström - utgång (max)
1,1A
Lastreglering
96mV
Effekt (Watt)
25 W