KWS10A-15
DigiKeys produktnummer
285-2483-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KWS10A-15
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 15V 10W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 15V 700mA 85-265VAC, 120-370VDC Ingång
EDA-/CAD-modeller
KWS10A-15 Modeller
Arbetstemperatur
-10°C-85°C (med nedstämpling)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
82%
Storlek/dimension
L 1,50" x B 1,00" x H 0,85" (38,1 x 25,4 x 21,5mm)
Spänning - utspänning 1
15V
Nätreglering
60mV
Ström - utgång (max)
700mA
Lastreglering
120mV
Effekt (Watt)
10 W