I7C2W020A120V-003-R
DigiKeys produktnummer
285-I7C2W020A120V-003-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I7C2W020A120V-003-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 8-24V 20A 9V - 36V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
I7C2W020A120V-003-R Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
300 W
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
97%
Typ
Oisolerad PoL-modul
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
Sixteenth Brick
Spänning - ingång (min)
9V
Storlek/dimension
L 1,45" x B 1,34" x H 0,58" (36,8 x 34,0 x 14,7mm)
Spänning - ingång (max)
36V
Leverantörens enhetsförpackning
Sixteenth Brick
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
20A