I7A4W033A033V-000-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A4W033A033V-000-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I7A4W033A033V-000-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V-24V 33A 18V - 60V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
I7A4W033A033V-000-R Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Tråg
Effektivitet
97%
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
Oisolerad PoL-modul
Inkapsling/låda
Sixteenth Brick
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 1,45" x B 1,34" x H 0,45" (36,8 x 34,0 x 11,5mm)
Spänning - ingång (min)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Sixteenth Brick
Spänning - ingång (max)
60V
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv hög
Spänning - utspänning 1
Godkännande myndighet
CE, cURus, IEC
Ström - utgång (max)
33A
Standardnummer
Effekt (Watt)
500 W