I7A33A-C01-EVK-S1
DigiKeys produktnummer
285-I7A33A-C01-EVK-S1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I7A33A-C01-EVK-S1
Beskrivning
EVAL BOARD FOR I7A4W033A033V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
I7A4W033A033V i7x DC/DC, nedväxling 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Spänning - utspänning
3,3V-24V
Tillverkare
TDK-Lambda
Ström - utgång
33A
Serie
Spänning - ingång
18V-60V
Förpackning
Box
Regulatortopologi
Buck
Artikelstatus
Aktiv
Innehåll
Kort
Huvudsyfte
DC/DC, nedväxling
Använd IC / komponent
I7A4W033A033V
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Basproduktens nummer
Effekt - utgång
500W