I7A24045A033V-001-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A24045A033V-001-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I7A24045A033V-001-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V-18V 45A 18V - 32V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
I7A24045A033V-001-R Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Tråg
Effektivitet
98,5%
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
Oisolerad PoL-modul
Inkapsling/låda
Sixteenth Brick
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 1,45" x B 1,34" x H 0,45" (36,8 x 34,0 x 11,5mm)
Spänning - ingång (min)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Sixteenth Brick
Spänning - ingång (max)
32V
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Spänning - utspänning 1
Godkännande myndighet
CE, cURus, IEC
Ström - utgång (max)
45A
Standardnummer
Effekt (Watt)
750 W