I6A4W020A033V-002-R
DigiKeys produktnummer
285-2668-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I6A4W020A033V-002-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3-15V 20A 9V - 53V Ingång
EDA-/CAD-modeller
I6A4W020A033V-002-R Modeller
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Effektivitet
97%
Inkapsling/låda
Sixteenth Brick
Storlek/dimension
L 1,30" x B 0,90" x H 0,50" (33,0 x 22,9 x 12,7mm)
Spänning - ingång (min)
9V
Leverantörens enhetsförpackning
Sixteenth Brick
Spänning - ingång (max)
53V
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv hög
Ström - utgång (max)
20A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
250 W