I6A24008A033V-N00-R
DigiKeys produktnummer
I6A24008A033V-N00-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I6A24008A033V-N00-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång -3,3--30V 8A 9V - 40V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
I6A24008A033V-N00-R Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, OTP, SCP
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Box
Effektivitet
92%
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
Oisolerad PoL-modul
Inkapsling/låda
Sixteenth Brick
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 1,30" x B 0,90" x H 0,50" (33,0 x 22,9 x 12,7mm)
Spänning - ingång (min)
9V
Leverantörens enhetsförpackning
Sixteenth Brick
Spänning - ingång (max)
40V
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv hög
Spänning - utspänning 1
Godkännande myndighet
CE
Ström - utgång (max)
8A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
75 W