I1C2W10A-C01-EVK-S1
DigiKeys produktnummer
285-I1C2W10A-C01-EVK-S1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I1C2W10A-C01-EVK-S1
Beskrivning
EVAL BOARD FOR I1C2W010A120V001R
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kategori
Spänning - utspänning
12V
Tillverkare
TDK-Lambda
Ström - utgång
10A
Serie
Spänning - ingång
9V-36V
Förpackning
Bulk
Regulatortopologi
Buck-Boost
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens - switchande
250kHz
Huvudsyfte
DC/DC, upp- eller nedväxling
Innehåll
Kort
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Använd IC / komponent
i1C2W010A120V-001-R
Effekt - utgång
200W