HWS3000G-48
DigiKeys produktnummer
285-HWS3000G-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HWS3000G-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 3005W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
HWS3000G-48 Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
92%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Spänning - ingång
85-265VAC
Storlek/dimension
L 10,60" x B 5,90" x H 2,40" (269,2 x 149,9 x 61mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Ström - Utgång 1
62.5 A
Standardnummer
Ström - Utgång 2
62.5 A