HWS15A-3/A
DigiKeys produktnummer
285-2248-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HWS15A-3/A
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 85-264VAC, 120-370VDC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HWS15A-3/A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Industriell, ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
0.68
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC, 120-370VDC
Storlek/dimension
L 3,15" x B 1,24" x H 3,23" (80,0 x 31,5 x 82,0mm)
Spänning - utspänning 1
3,3V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
3 A