HWS100A-24/A
DigiKeys produktnummer
285-2265-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HWS100A-24/A
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC, 120-370VDC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HWS100A-24/A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Industriell, ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
87%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärranalys, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC, 120-370VDC
Storlek/dimension
L 6,32" x B 1,32" x H 3,27" (160,5 x 33,5 x 83,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
4.5 A