GWS500-24
DigiKeys produktnummer
285-GWS500-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GWS500-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
GWS500-24 Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-25°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 8,58" x B 4,13" x H 1,61" (218,0 x 105,0 x 41,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
21 A