GWS500-12
DigiKeys produktnummer
285-GWS500-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GWS500-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GWS500-12 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
0.89
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 8,58" x B 4,13" x H 1,61" (218,0 x 105,0 x 41,0mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
42 A