GUS600-48/R
DigiKeys produktnummer
285-GUS600-48/R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GUS600-48/R
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 604.8W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-264VAC Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
95%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 6,14" x B 4,00" x H 1,61" (155,9 x 101,6 x 41mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Ström - Utgång 1
12.6 A