GUS350-36/R
DigiKeys produktnummer
285-GUS350-36/R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GUS350-36/R
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 350W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 85-265VAC Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
95,5%
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, universalingång
Storlek/dimension
L 5,00" x B 4,00" x H 1,61" (127 x 101,6 x 41mm)
Spänning - utspänning 1
36V
Ström - Utgång 1
9.8 A