GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
DigiKeys produktnummer
285-2707-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GQA2W004A280V-007-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 28V 120W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 28V 4,28A 9V - 36V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GQA2W004A280V-007-R Modeller
Kategori
Spänning - isolering
1.5 kV
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, OVP
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
0.89
Typ
Isolerad modul
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
Quarter Brick
Spänning - ingång (min)
9V
Storlek/dimension
L 2,39" x B 1,95" x H 0,50" (60,6 x 49,5 x 12,7mm)
Spänning - ingång (max)
36V
Leverantörens enhetsförpackning
Quarter Brick
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
4,28A
Godkännande myndighet
CE
Effekt (Watt)
120 W