DT62PW120D
DigiKeys produktnummer
285-2443-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DT62PW120D
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 65 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Tillverkare
TDK-Lambda
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
41,34" (1,05m)
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 5,20" x B 2,71" x H 1,57" (132,0 x 69,0 x 40,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning
12V
Vikt
0,882 lb (400,07 g)
Ström - utgång (max)
5,41A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
65 W