DRB50241
DRB50241
TDK-Lambda DRB Series
DRB50-24-1
DigiKeys produktnummer
285-DRB50-24-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRB50-24-1
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Detaljerad beskrivning
AC eller DC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 2,1A
EDA-/CAD-modeller
DRB50-24-1 Modeller
Kategori
Ström - utgång (max)
2,1A
Effekt (Watt)
50W
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 3,54" x B 1,18" x H 2,95" (90,0 x 30,0 x 75,0mm)
DC-spänning - Ingång (Min)
120V
DC-spänning - Ingång (Max)
373V
Basproduktens nummer
Spänning - utspänning 1
24V