CUT35-5FF/A
DigiKeys produktnummer
285-CUT35-5FF/A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUT35-5FF/A
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 35W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 3 Utgång 5V 15V -15V 85-265VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUT35-5FF/A Modeller
Kategori
Ström - Utgång 3
650 mA
Tillv.
Effekt (Watt)
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Förpackning
Bulk
Spänning - isolering
3 kV
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
82%
Typ
Kapslad
Arbetstemperatur
-20°C-60°C (med nedstämpling)
Antal utgångar
3
Egenskaper
Kan användas med DC-ingång, universalingång
Spänning - ingång
85-265VAC
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - utspänning 1
5V
Storlek/dimension
L 4,92" x B 2,48" x H 1,42" (125,0 x 63,1 x 36,0mm)
Spänning - utspänning 2
15V
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning 3
-15V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
3 A
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 2
1 A