CUS800M-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS800M-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS800M-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 802W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS800M-24 Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Tillv.
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, Standby-utgång, universalingång
Typ
Kapslad
Storlek/dimension
L 6,71" x B 3,35" x H 1,67" (170,5 x 85,0 x 42,5mm)
Spänning - ingång
85-265VAC
Godkännande myndighet
CE, UKCA
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
33.4 A