CUS60M-48
DigiKeys produktnummer
285-CUS60M-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS60M-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS60M-48 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
PFC
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 1,05" (76,2 x 50,8 x 26,7mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
1.25 A