CUS60M-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS60M-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS60M-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS60M-24 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
PFC
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 1,05" (76,2 x 50,8 x 26,7mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
2.5 A