CUS600M1-19
DigiKeys produktnummer
285-CUS600M1-19-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS600M1-19
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 19V 401W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 19V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS600M1-19 Modeller
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Universalingång
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,46" (127,0 x 76,2 x 37,1mm)
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
19V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
21.1 A