CUS350M24/F
CUS350M24/F
CUS350M-24/F
DigiKeys produktnummer
285-CUS350M-24/F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS350M-24/F
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-265VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS350M-24/F Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
94%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-265VAC
Storlek/dimension
L 7,48" x B 3,43" x H 1,57" (190,0 x 87,0 x 40,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE, TUV
Ström - Utgång 1
14.7 A