CUS30M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS30M-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS30M-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS30M-12 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
0.88
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
PFC
Spänning - ingång
85-265VAC
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 0,95" (76,2 x 50,8 x 24,1mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
2.5 A