CUS250LD-3
DigiKeys produktnummer
285-CUS250LD-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS250LD-3
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 3.3V 250W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram, konformt ytskikt AC DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS250LD-3 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
90%
Artikelstatus
Inte för nya designer
Arbetstemperatur
-25°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram, konformt ytskikt
Egenskaper
Justerbar utgång, kan användas med DC-ingång, universalingång
Spänning - ingång
85-265VAC
Storlek/dimension
L 7,80" x B 4,00" x H 1,18" (198,0 x 102,0 x 30,0mm)
Spänning - utspänning 1
3,3V
Godkännande myndighet
CE
Ström - Utgång 1
50 A