CUS200M-18
DigiKeys produktnummer
285-CUS200M-18-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS200M-18
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 18V 200W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 18V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS200M-18 Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Tillv.
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, fjärrstyrt tillslag/frånslag, standby-utgång, universalingång
Typ
Öppen ram
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,22" (127,0 x 76,2 x 31,0mm)
Spänning - ingång
85-265VAC
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning 1
18V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
11.2 A