CUS150M48
CUS150M48
TDK-Lambda CUS150M Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
CUS150M-48
DigiKeys produktnummer
285-CUS150M-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS150M-48
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 85-264VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS150M-48 Modeller
Kategori
Ström - Utgång 1
3.12 A
Tillv.
Effekt (Watt)
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Förpackning
Box
Effektivitet
94%
Arbetstemperatur
-20°C-85°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Standby-utgång, universalingång
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 4,00" x B 2,00" x H 1,24" (101,6 x 50,8 x 31,5mm)
Spänning - utspänning 1
48V