CUS100ME-36/A
DigiKeys produktnummer
285-CUS100ME-36/A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS100ME-36/A
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 85-264VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS100ME-36/A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Hushållsapparater, ITE (kommersiell), medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
94%
Arbetstemperatur
-20°C-85°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Universalingång
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 4,57" x B 2,52" x H 1,52" (116,0 x 64,0 x 38,5mm)
Spänning - utspänning 1
36V
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 1
2.77 A