CN50B110-24
DigiKeys produktnummer
285-CN50B110-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CN50B110-24
Beskrivning
DC-DC, RAILWAY, 50.4W, 43-160V,
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 24V 2,1A 43V - 160V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CN50B110-24 Modeller
Kategori
Spänning - isolering
3 kV
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Egenskaper
Justerbar utgång, basplatta, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
0.89
Typ
Isolerad modul
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
Quarter Brick
Spänning - ingång (min)
43V
Storlek/dimension
L 2,30" x B 1,46" x H 0,50" (58,3 x 37,2 x 12,7mm)
Spänning - ingång (max)
160V
Leverantörens enhetsförpackning
Quarter Brick
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
2,1A
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV, UKCA
Effekt (Watt)
50.4 W