CN200B110-24/CO
DigiKeys produktnummer
285-CN200B110-24/CO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CN200B110-24/CO
Beskrivning
DC-DC, PCB MOUNT, HALF BRICK, IN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul, enhetlig ytbehandling DC-DC-omvandlare 1 Utgång 24V 8,4A 43V - 160V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CN200B110-24/CO Modeller
Kategori
Spänning - isolering
3 kV
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Egenskaper
Justerbart utgång, bottenplatta, lastdelning, fjärr På/Av, fjärravkänning
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Typ
Isolerad modul, enhetlig ytbehandling
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
Half Brick
Spänning - ingång (min)
43V
Storlek/dimension
L 2,40" x B 2,28" x H 0,50" (61,0 x 57,9 x 12,7mm)
Spänning - ingång (max)
160V
Leverantörens enhetsförpackning
Half Brick
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
8,4A
Godkännande myndighet
CE, UKCA
Effekt (Watt)
202 W