CCG3-24-15SF
DigiKeys produktnummer
285-CCG3-24-15SF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCG3-24-15SF
Beskrivning
DC DC CONVERTER 15V 3W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 15V 200mA 9V - 36V Ingång
EDA-/CAD-modeller
CCG3-24-15SF Modeller
Kategori
Spänning - isolering
1.5 kV
Egenskaper
Justerbar utspänning, fjärr av/på, OCP
Arbetstemperatur
-40°C-100°C (med nedstämpling)
Effektivitet
84%
Antal utgångar
1
Spänning - ingång (min)
9V
Storlek/dimension
L 0,62" x B 0,41" x H 0,45" (15,7 x 10,4 x 11,5mm)
Spänning - ingång (max)
36V
Ström - utgång (max)
200mA
Standardnummer
Effekt (Watt)
3 W