CCG10-48-15DF
DigiKeys produktnummer
285-CCG10-48-15DF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCG10-48-15DF
Beskrivning
DC DC CONVERTER +/-15V 10.2W
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 2 Utgång 15V -15V 340mA, 340mA 18V - 76V Ingång
EDA-/CAD-modeller
CCG10-48-15DF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Effekt (Watt)
10 W
Tillv.
Spänning - isolering
1.5 kV
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP
Arbetstemperatur
-40°C-90°C (med nedstämpling)
Effektivitet
0.89
Antal utgångar
2
Spänning - ingång (min)
18V
Spänning - ingång (max)
76V
Storlek/dimension
L 0,75" x B 0,49" x H 0,45" (19,0 x 12,4 x 11,5mm)
Aktivera, aktiv låg
Spänning - utspänning 2
-15V
Ström - utgång (max)
340mA, 340mA