VLS5045EX-3R3N-CA
DigiKeys produktnummer
445-175137-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-175137-1-ND - Remsbit (CT)
445-175137-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLS5045EX-3R3N-CA
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 4.2A 35.1 MOHM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 4.2 A Max. 35,1mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VLS5045EX-3R3N-CA Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
5,2A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 35,1mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Tolerans
±30%
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)